Twój koszyk
KATALOG PRODUKTÓW
 
DOSTAWCY

PASUJĄCE
Tu jesteś Strzałka Start Strzałka Oprogramowanie » Automapa
 

Mapa AutoMapa XL Polska PC i PPC

  • Symbol produktu:
  • MAP AMXL
  • Następna dostawa:
  • Brak danych
  • Cena netto:
  • 187.7 PLN
  • Cena brutto:
  • 230,87 PLN
  • Zamów:

 

Automapa Polski, licencja na jeden rok. Licencje aktywujesz samodzielnie.

 

 

AutoMapa - Twój niezawodny pilot

AutoMapa to zdecydowanie więcej, niż zwykła nawigacja samochodowa. To osobisty asystent każdego kierowcy, bez którego ciężko dziś wyobrazić sobie wygodną jazdę. Jedyna na rynku w pełni punktowa baza numerów adresowych dokładnie odzwierciedlająca adres poszukiwanego obiektu, którą można połączyć z kontaktami w urządzeniu PDA. Ułatwia dojechanie do znajomych bez konieczności każdorazowego wpisywania adresu. Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy miplo.pl ponad 220 tysięczna baza punktów użytkownika (POI) zawiera nie tylko bazę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w ponad 850 kategoriach tematycznych.

AutoMapa nie jest tylko nawigacją samochodową To uniwersalne narzędzie, przydatne podczas jazdy na motorze i rowerze, podróży żaglówką, jak i na pieszej wędrówce.

To wyróżnia AutoMapę! 

Inteligentne wyznaczanie trasy

AutoMapa błyskawicznie znajduje najszybszą, najkrótszą i optymalną drogę podróży. Uwzględnia przy tym zakazy skrętów oraz kierunkowości ulic w dużych miastach. Po wyznaczeniu trasy, AutoMapa podaje jej długość, a także planowany czas dotarcia do celu podróży.

Automatyczna modyfikacja trasy

Gdy tylko zboczysz z zaplanowanej drogi, AutoMapa automatycznie wyznaczy nową trasę i na bieżąco dokona jej korekty! Dzięki temu nigdy się nie zgubisz. Zagapiłeś się? Jest remont, korek? Z AutoMapą zawsze dotrzesz do celu. Bezbłędnie.

Komunikaty głosowe

Uważasz, że patrzenie na mapę i prowadzenie samochodu jest niebezpieczne? My też! Dlatego AutoMapa  głosem mistrza kierownicy - Krzysztofa Hołowczyca, z wyprzedzeniem powie Ci, gdzie masz jechać a także powiadomi o fotoradarze, kontroli radarowej, stacji benzynowej, bankomacie, czy kinie. Z AutoMapą odnajdziesz wszystko, co chcesz - nie tylko drogę.

Płynnie zmienna skala

Wydawać się może, że ekran urządzeń przenośnych jest zbyt mały aby posługiwać się czymś tak wielkim jak plan miasta czy mapa całego kraju. Nic bardziej mylnego. Płynna zmiana skali (przy pomocy suwaka), pozwala przyjrzeć się zarówno szczegółom jak i sprawdzić gdzie dany punkt znajduje się na tle większego fragmentu czy wręcz całego miasta/kraju. Przybliżać i oddalać obraz można również używając klawiszy sprzętowych (strzałki góra/dół)

AutoMapa taka, jak chcesz

Zmiana kolorów to nie tylko kwestia gustu! Specjalnie opracowany tryb nocny ma zapobiegać zjawisku olśnienia, o które nie trudno prowadząc samochód w ciemności. Okazuje się, że w tych warunkach, nasze urządzenie świeci niczym mocna żarówka. Na dzień także istnieje kilka zestawów kolorystycznych, które można dopasować z uwagi na własne upodobania jak i do warunków pogodowych np. silnego nasłonecznienia.


Nawigacja w mieście

I w małej miejscowości

Widok 3D z bryłami budynków

Widok 3D bez brył budynków

Widok mapy 2D w oddaleniu

Nawigacja w trybie nocnym

Trasa z Polski do Paryża

Paryż nocą

Menu główne programu

Informacja o wybranej trasie

Poniższe zrzuty wykonaliśmy na komputerach PC, uzyskując dzięki wyższej rozdzielczości większą liczbę szczegółów. Kliknij na obrazek, aby go powiększyć.

Panorama Warszawy (wersja TPC)
Nocny widok brył budynków w trybie 3D
Źródło opisu: www.automapa.pl
NOWOŚCI
PROMOCJE
Oryginalna folia HTC SP P380 do HTC Wildfire
Oryginalna folia HTC SP P380 do HTC Wildfire
Promocja: 30,15 PLN
więcejwicej